Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1959, signováno PD, číslováno 500/77, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č. 122, str. 203, rám

Oko

Josef Istler  - Oko

lept, rok 1993, signováno PD, číslováno 10/20, rozměr 20 x 14 cm, volný lis

Piazzetta

Jan Zrzavý  - Piazzetta

litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 59/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám

Václav Boštík  - Bez názvu

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list

Klíč

Salvador Dalí  - Klíč

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

socha, bronz, značeno, rok 1974, číslo odlitku 1753, rozměr v. 12 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 18 cm, soupis Dalí str. 31

Plastika

František Gross  - Plastika

fix, tužka, papír, rok 1973, signováno PD, rozměr 38 x 27 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora