Jiří Anderle - Kouzelná fléta (Bohumil Hrabal) - Oko
suchá jehla, lept, pastel, rok 1990, signováno DU, číslováno II/XX, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1921, signováno PD, rozměr 17 x 13 cm, volný list
serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 8/70, rozměr 21 x 22,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
dřevoryt, rok 1921, značeno v kameni PD, rozměr 13 x 10 cm, volný list, reprodukováno v katalogu MUSEUM HET PALEIS, HAAG z roku 1996, volný list
suchá jehla, lept, akvatinta, rok 1935, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Čestmíra Berky č. 110, rozměr 20 x 16 cm, rámováno
litografie, rok 1976, signováno DU, rozměr 25 x 39,5 cm, volný list
serigrafie, rok 1977, signováno PD koláží, vydáno pro umělecký časopis Bolaffiarte, slepotiskové razítko, vzadu číslováno, rozměr 22 x 20,5 cm, rám
olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 27 x 39 cm, rám