Aukční historie uměleckých děl  Třináctá aukce

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

Cena: 2000

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

Cena: 550
Aktuální cena: 550

litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Věra Janoušková  - Hlava

Cena: 800

litografie, rok 1997, signováno PD, aut, tisk, rozměr 26 x 19 cm, volný list