Josef Ullmann - Zimní krajina
olej, karton, signováno LD, rozměr 40 x 50 cm, vzadu číslo 1236, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 122/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
Cena: 800
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
dřevoryt, rok 1964, signováno PD, rozměr 26 x 18,5 cm, volný list
Cena: 2000
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,5 x 12,5 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
Cena: 550
Aktuální cena: 550
litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 800
litografie, rok 1997, signováno PD, aut, tisk, rozměr 26 x 19 cm, volný list