Aukční historie uměleckých děl  Dvanáctá aukce

Paříž

Václav Rožánek  - Paříž

kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 29 x 20 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list

V tieni

Marián Komáček  - V tieni

litografie, rok 1994, signováno DU, číslováno 82/100, rozměr 22 x 16 cm, volný list, druhé dílo Igor Benca (nar. 1932) - Pritažlivosť, lept, rok 1992, signováno DU, číslováno 122/130, rozměr 22 x 16 cm (oba autoři žáci Prof. Brunovského)

Figura

František Gross  - Figura

litografie, rok 1974, signováno PD, náklad 200 ks, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 193 č. 465

Dívka s copem

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Dívka s copem

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

suchá jehla, lept, signováno PD, číslováno 2/10, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 76 č.43, vytištěno ve 10 exemplářích, rozměr 35 x 26,6 cm, volný list