Zdenek Seydl - Ryba
Cena: 500
2x linoryt, rok 1958, každý signován, vydal Hollar, rozměr 2x 28 x 20,5, cm, volné listy
Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017
Cena: 500
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, rozměr 42,5 x 27 cm
kvaš, papír, rok 1962, signováno PD, rozměr 28 x 27 cm, volný list
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.140 č.342, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 2400
Aktuální cena: 2400
konvolut 3x lept, rok 1996, všechny signovány, rozměr 3x 11 x 6 cm, volné listy
Cena: 850
Aktuální cena: 850
pastel, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 40 x 27 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
lept, rok 1979, signováno PD, číslováno 158/200, rozměr 21,7 x 14 cm, volný list
Cena: 6000
Aktuální cena: 6000
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200