Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

Cena: 3800
Aktuální cena: 3800

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list

Madona

Jaroslav Šerých  - Madona

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list

Miroslav Houra  - Postava

linoryt, rok 1987, signováno DU, rozměr 21 x 14 cm, volný list

Šibenice

Ludmila Jiřincová  - Šibenice

Cena: 400
Aktuální cena: 400

lept, akvatinta, signováno PD, číslováno 134/200, vydala Lyra Pragensis, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list

Slovensko

František Gross  - Slovensko

Cena: 550
Aktuální cena: 550

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13,3 x 15 cm, pasparta, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 120 č. 288