ABCD

Kamil Lhoták  - ABCD

litografie, rok 1972, signováno PD, rozměr 37,5 x 27 cm, rám, soupis Šteffek G 406

Vino de la Luna

Jiří Slíva  - Vino de la Luna

litografie, rok 2021, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 42 x 32 cm, rám, vystaveno Praha 2022, dílo z ateliéru autora

Křik

Oldřich Kulhánek  - Křik

lept, rok 1971, signováno PD, číslováno 19/40, rozměr 40,5 x 25 cm, volný list

Dívka

Boris Jirků  - Dívka

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list

Nekonečno a dívka

Jiří Anderle  - Nekonečno a dívka

akryl, tužka, plátno, rok 2019, signováno PD, rozměr 30 x 25 cm, soupis č. 149, dílo z ateliéru autora

Hračky

Victor Vasarely  - Hračky

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

serigrafie, rok 1956/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 44 x 48 cm, volný list