Zdeněk Miler - Nádraží
kvaš, papír, rok 1948, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list
serigrafie, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 19 x 14 cm, volný list
litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23
socha, bronz, rok 1960-75, značeno, rozměr 40 x 60 x 80 mm, dílo z pozůstalosti autora
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, rok 1963, signováno DU monogramem, rozměr 11 x 9,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 60/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
litografie, rok 1976, signováno DU, rozměr 25 x 39,5 cm, rám
lept, rok 1925, signováno PD, rozměr 23,5 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 126, č. 77.