lept, signováno DU, číslováno 95/100, rozměr 24 x 18 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
dřevoryt, rok 1937, signováno PD, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
serigrafie, rok 1981, signováno, rozměr 12 x 10 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, rok 1980, signováno PD monogramem, rozměr 12,5 x 7,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 1250
Aktuální cena: 1250
lept, rok 1987, signováno PD, rozměr 21,5 x 12, cm, volný list
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 69/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
zinkografie, akvarel, signováno PD, rozměr 14 x 9,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
Cena: 450
Aktuální cena: 450
tuš, papír, rok 1948, signováno PD, rozměr 22 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1905, značeno v kameni, rozměr 45 x 33 cm, volný list