Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá šestá aukce

Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Balon

Tomáš Bím  - Balon

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 69/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

U letiště

Kamil Lhoták  - U letiště

zinkografie, akvarel, signováno PD, rozměr 14 x 9,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020