. Toyen ( Marie Čermínová ) - Povstání (Révolte sur Mesure)
suchá jehla, kniha, rok 1952, signováno PD, rozměr 13 x 8,5 cm, vydáno v 50 exemplářích, tento má č. 39
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
dřevoryt, signováno DU monogramem, rozměr 5,5 x 4,5 cm, volný list
lept, rok 1979, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 29,5 x 22,5 cm, volný list
Cena: 500
serigrafie, rok 1990, signováno PD, rozměr 15 x 21 cm, volný list
lept, signováno DU, číslováno 83/100, rozměr 24 x 18 cm, volný list
Cena: 800
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 100/100, rozměr 48,5 x 33 cm, volný list
socha, bronz, rok 1944, signováno dole, rozměr 29 x 25 x 5 cm, dílo z pozůstalosti autora, číslo soupisu 6282