Oldřich Kulhánek - PF 1979
2x litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 2x 9 x 6 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 800
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
kvaš, papír, rok 1948, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list
serigrafie, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 19 x 14 cm, volný list
litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23
socha, bronz, rok 1960-75, značeno, rozměr 40 x 60 x 80 mm, dílo z pozůstalosti autora
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, rok 1963, signováno DU monogramem, rozměr 11 x 9,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 60/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm