Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá čtvrtá

Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Nádraží

Zdeněk Miler  - Nádraží

kvaš, papír, rok 1948, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list

Adolf Born  - Bez názvu

serigrafie, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 19 x 14 cm, volný list

Žabka

Vincenc Vingler  - Žabka

socha, bronz, rok 1960-75, značeno, rozměr 40 x 60 x 80 mm, dílo z pozůstalosti autora