Jan Vyčítal - Je libo pivo ?
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, číslováno 73/100, rozměr 15 x 21 cm, volný list
akvarel, papír, rok 1997, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rám, vystaveno Praha 2019
kniha, lept, rok 1999, signováno PD, číslováno 5/100, rozměr 12 x 9 cm
15x dřevoryt, rok 1927, signováno v tiráži, různé rozměry, papír 19 x 14 cm
dřevoryt, rok 1948, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 14,5 x 12 cm, volný list
pastel, pero, papír, signováno PD, rozměr 19 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
10x kombinovaná technika, rok 1992, každý list signován, vydáno ve 100 ks, volné listy