Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Krtek a sáňky

Zdeněk Miler  - Krtek a sáňky

akvarel, papír, rok 1997, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rám, vystaveno Praha 2019

P.F. 49

Ota Janeček  - P.F. 49

dřevoryt, rok 1948, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 14,5 x 12 cm, volný list

Lopud

František Gross  - Lopud

pastel, pero, papír, signováno PD, rozměr 19 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Salome

Karel Demel  - Salome

10x kombinovaná technika, rok 1992, každý list signován, vydáno ve 100 ks, volné listy