Aukční historie uměleckých děl  Třináctá aukce

Postavy

Jitka Válová  - Postavy

lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 68/135, rozměr 29,5 x 24 cm, volný list

Chiméra

Jan Konůpek  - Chiméra

Cena: 4500

akvarel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 44 x 29 cm, volný list

Nokturno

Jan Smetana  - Nokturno

olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora

Švýcarsko

Adolf Born  - Švýcarsko

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno59/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes