kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,2 cm, volný list, soupis str. 133, č. 323
froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list
Cena: 1900
akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 14 x 16 cm, volný list, soupis díla Novák č. 256
linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
tuš, papír, rok 1964, signováno PD monogramem, rozměr 10 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 4100
Aktuální cena: 4100
litografie, rok 1968, signováno LD, rozměr 31 x 18 cm, volný list
lept, rok 1932, signováno PD, rozměr 15 x 11,7 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 11/200, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list