Aukční historie uměleckých děl  Dvanáctá aukce

Figura

František Gross  - Figura

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,2 cm, volný list, soupis str. 133, č. 323

Kompozice

Ladislav Novák  - Kompozice

froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list

Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80

Belvedér

Vincenc Beneš  - Belvedér

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 11/200, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list