Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Křeslo II.

Tomáš Bím  - Křeslo II.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

Cena: 1800

litografie, pastel, rok 1984, signováno LD, vydáno k 65. narozeninám Oty Janečka, rozměr 29,5 x 18 cm, volný list

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list

Krajina

Václav Boštík  - Krajina

Cena: 4500

suchá jehla, rok 1965, signováno PD, číslováno IX/XXI, rozměr 4,5 x 8 cm, vystaveno Praha 2015