Jiří Anderle - Abstraktní kompozice
Cena: 1900
suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 24/60, rozměr 16 x 13,5 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
Cena: 1800
litografie, pastel, rok 1984, signováno LD, vydáno k 65. narozeninám Oty Janečka, rozměr 29,5 x 18 cm, volný list
lept, rok 1994, signováno DU, vydáno v nákladu 70 kusů, tento má číslo 27, rozměr 13 x 10 cm
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list
Cena: 500
lept, rok 1998, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list
Cena: 4500
suchá jehla, rok 1965, signováno PD, číslováno IX/XXI, rozměr 4,5 x 8 cm, vystaveno Praha 2015
Cena: 4500