Aukční historie uměleckých děl  Devátá aukce

Babky

Emil Orlík  - Babky

Cena: 1900

dřevoryt, konec 19 století, rozměr 9 x 8,5 cm, volný list

Chrudim 89

Oldřich Kulhánek  - Chrudim 89

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

jedenáct grafických listů, rok 1989, všechny signovány, rozměr papíru, každý 30 x 21 cm, volné listy, autoři: D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, O. Kulhánek, P. Melan, F. Peterka, M. M. Šechtlová, L. Vilhelmová

Fokalk

Josef Istler  - Fokalk

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

fotografie, rok 1945, signováno vzadu, rozměr 39,5 x 28 cm, volný list

Nejkrásnější otrokyně světa

Adolf Born  - Nejkrásnější otrokyně světa

Cena: 1400
Aktuální cena: 1400

6x serigrafie, rok 1982, signováno v tiráži, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů v nákladu 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm

Bohuslav Reynek - Pastorále

Bohuslav Reynek  - Pastorále

suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,1 x 9,2 cm, volný list