Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Supi

Jan Bauch  - Supi

kresba uhlem, papír, rok 1943, signováno PN, rozměr 39 x 30 cm, volný list

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.28, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list

Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

konvolut 3x linoryt, rok 1968, všechny signovány, rozměr 9 x 13,5 cm, 19 x 7 cm, 7 x 7 cm, volné listy

Sněť pšeničná

Ludmila Jiřincová  - Sněť pšeničná

Cena: 800

studijní kresba, tužka, akvarel, ruční papír, pro odborný text, učebnici biologie, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 9 cm, volný list