Maxmilian Švabinský - Nedokončená kytice s hořcem
litografie, signováno PD monogramen MŠ, rozměr 16 x 16 cm, volný list
Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017
tužka, akvarel, pastel, signována PD, rozměr 15 x 13 cm, volný list
kresba uhlem, papír, rok 1943, signováno PN, rozměr 39 x 30 cm, volný list
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.28, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
konvolut 3x linoryt, rok 1968, všechny signovány, rozměr 9 x 13,5 cm, 19 x 7 cm, 7 x 7 cm, volné listy
chiasmáž, dřevěná deska, látka, rok 1989, signováno vzadu, rozměr desky 40 x 30 x 1,5 cm, rozměr včetně látky 40 x 62 x 1,5 cm
konvolut 2x litografie, rok 1977, obě signovány PN, rozměr 2x 15 x 11 cm, volné listy
litografie, rok 1958, signováno PD, vydal Hollar, rozměr 18 x 14 cm, volný list
Cena: 800
studijní kresba, tužka, akvarel, ruční papír, pro odborný text, učebnici biologie, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 9 cm, volný list