Žebrák

Josef Čapek  - Žebrák

linoryt, rok 1918, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 83

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 89/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Strohý rytmus

Václav Tikal  - Strohý rytmus

tužka, papír, rok 1963, signováno PD, rozměr 30 x 21 cm, rám, dílo z pozůstalost autora

At the water front

Jan Saudek  - At the water front

fotografie, rok 2001, signováno PD, rozměr 24 x 27 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

Cena: 4500

litografie, rok 1959, signováno PD O. Kubín, číslováno 500/464, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J. Siblík č.122 strana 203, rám