Vladimír Suchánek - Bohuslav Martinů
litografie, rok 1990, signováno DU, číslováno 20/125, rozměr 16,5 x 11 cm, kniha
Cena: 1900
suchá jehla, rok 1957, signováno DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm, kniha, soupis díla str. 176, č. 294
akvatinta, okolo roku 1905, signováno PD, rozměr 37,5 x 22 cm, rám, vystaveno Praha 2015
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
3x autokoláž, rok 1998, každý list signován vzadu, rozměr 3x 26 x 18 cm, volné listy
litografie, signováno DU, číslováno 20/50, rozměr 65 x 50 cm, volný list
Cena: 500
litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
socha, bronz, rok 1962, značeno dole, rozměr 29 x 15,5 x 8 cm, dílo z pozůstalosti autora
7x serigrafie, vydal Aulos, rok 1999, náklad 50.ti výtisků, tento má č. 22, všechny signovány, rozměr 5x 34 x 34,5 cm a 2x 34 x 69 cm, kniha
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.