Eiffelovka

Jiří Kolář  - Eiffelovka

3x autokoláž, rok 1998, každý list signován vzadu, rozměr 3x 26 x 18 cm, volné listy

Plot

Tomáš Bím  - Plot

Cena: 500

litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Ryba

Vincenc Vingler  - Ryba

socha, bronz, rok 1962, značeno dole, rozměr 29 x 15,5 x 8 cm, dílo z pozůstalosti autora

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.