Karel Hynek Mácha - Máj

Jan Zrzavý  - Karel Hynek Mácha - Máj

6x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 6x 51 x 33 cm, volné listy, původní desky

Na jedné rovině

Václav Tikal  - Na jedné rovině

tužka, papír, rok 1943, signováno PD, rozměr 23 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Strom

Josef Istler  - Strom

Cena: 9900
Aktuální cena: 9900

monotyp, rok 1978, signováno LD, rozměr 51 x 18,5 cm, rám

Větvičky

Jiří John  - Větvičky

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

suchá jehla, rok 1961, signováno PD, rozměr 21,5 x 26 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno, dílo z pozůstalosti autora

Milánská pláň

Josef Šíma  - Milánská pláň

olej, plátno, rok 1963, signováno PD, rozměr 19 x 33 cm, rám, vystaveno Praha 2011, dílo z významné sbírky