Kamil Lhoták - Závodní dráha
Cena: 6400
Aktuální cena: 6400
suchá jehla, 90.léta, pozdější otisk, číslováno 10/12, rozměr 15,6 x 24,2 cm
Cena: 6400
Aktuální cena: 6400
serigrafie, rok 1983, signováno PD a signatura Miloslava Švandrlíka, rozměr 9,5 x 15 cm, volný list
Cena: 1250
Aktuální cena: 1250
lept, rok 1987, signováno PD, rozměr 21,5 x 12, cm, volný list
Cena: 700
Aktuální cena: 700
Cena: 700
Aktuální cena: 700
lept, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 21 x 12 cm, volný list
Cena: 250
Aktuální cena: 250
lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis
suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list
2x litografie, básně Františka Hrubína, rok 1968, každá signovaná, rozměr 2x 29,5 x 18 cm
lept, rok 1974, signováno LD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2014-15, modrá varianta
dřevoryt, rok 1936, signováno PD, rozměr 19,5 x 15,5 cm, volný list