Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis

Václav Boštík  - Bez názvu

suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

lept, rok 1974, signováno LD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2014-15, modrá varianta

Krystal

Josef Šíma  - Krystal

dřevoryt, rok 1936, signováno PD, rozměr 19,5 x 15,5 cm, volný list