Zdeněk Sklenář - Žena
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 800
litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 15 x 13 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014
Cena: 350
Aktuální cena: 350
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
suchá jehla, rok 1952, signováno DU, soupis díla č.239, rozměr 5,1 x 5,7 cm
Cena: 4500
uhel, papír, razítko z pozůstalosti Eugena Nevana, rozměr 29 x 20 cm
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
tužka, akvarel, papír, restituce NGP č. K 6212, pochází z majetku J.Waldese pod č. W 2070, rozměr 28 x 23 cm
Cena: 4500
tužka, papír, rok 1961, signováno PD, kresba ke grafickému listu soupis J.Siblík č. 131, rozměr 21 x 25 cm
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
tempera, akvarel, papír, rok 1931, signováno LD, rozměr 37 x 56 cm
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
olej, karton, rok 1989, signováno monogramem LD, rozměr 34,5 x 45,5 cm