Jiří Trnka - Frederich Marryat - Kormidelník Vlnovský
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
socha, bronz, značeno dole, 30. léta, rozměr v. 49 cm bez podstavce
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 2008, signováno PD, číslováno 161/414, rozměr 21,5 x 21,5 cm, volný list, dílo z atelieru autora
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 17/45, rozměr 29 x 40 cm, volný list
olej, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z atelieru autora
barevná akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 34 x 31 cm, rám
Cena: 1900
uhel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 42 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
roláž, karton, rok 1962, signováno PD monogramem, vzadu psaní, rozměr 20 x 27 cm, rám
barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900