Alena Kučerová - Na koni
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
suchá jehla, lept, rok 1975, signováno DU, číslováno 7/70, rozměr 49 x 63 cm, rám
měkký kryt, rok 1992, signováno PD, číslováno 7/20, rozměr 39,5 x 29,5 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
fotografie, rok 1976, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 142, certifikát pravosti přiložen
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 7/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list
litografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 20,7 x 19,6 cm, volný list, soupis díla str. 200, č. 484, náklad 200 ks
olej, plátno, karton, rok 1979, signováno LD, rozměr 18 x 15,5 cm, rám, soupis díla č. 1910/45
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
měkký kryt, akvatinta, rok 1931, signováno PD, číslováno 3/100, rozměr 35,1 x 26,4 cm, soupis díla Siblík str. 179, č. 105, volný list