Zdeněk Sýkora - William Faulkner Elly
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 31/70, rozměr 28 x 28 cm
suchá jehla, lept, rok 1976, signováno DU, číslováno 10/70, rozměr 32,5 x 65 cm, volný list
serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 500
tuš, tužka, papír, 40 léta, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách
tisk z perforovaného plechu, lept, rok 1965, signováno PD, rozměr 37 x 53 cm, volný list
soubor článků a reprodukcí z roku 1936, vydáno 400 kusů s 1 leptem, tento svazek má číslo 350, lept signován PD, rozměr 23 x 17 cm
litografie, rok 1983, značeno PD v kameni, soupis díla str. 133 č. 1258, rozměr 31 x 42 cm, volný list
dřevoryt, rok 1941, signováno PD, rozměr 16 x 10 cm, volný list