Adolf Born - Veselé Švýcarsko
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 8/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
serigrafie, rok 1960/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, volný list
dřevoryt, rok 1947-48, signováno PD, rozměr 35,5 x 27,5 cm, volný list, publikováno: ARGESTEA 1994, číslo c. 19/17, vytištěno 15 výtisků
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 51/100, rozměr 48,5 x 32,5 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750
litografie, rok 1986, signováno PU, rozměr 16 x 14 cm, volný list
9x pastel, tuš, akvarel, papír, rok 1966, rozměr cca. 8x 27 x 35 cm a 1x 10,5 x 29,5 cm, volné listy
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 3/9, rozměr 7,8 x 6 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 138/150, rozměr 37,5 x 48 cm, volný list
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
kresba tuší, papír, signováno PD, rozměr 10,3 x 68,5 cm, volný list