František Hudeček - Noční chodec
lept, rok 1945, signováno PD, číslováno 173/300, rozměr 29,5 x 23 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
olej, plátno, rok 1964, signováno PD, rozměr 49 x 58 cm, rám
Cena: 500
litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list
monografie Jana Zrzavého s dvěmi grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm
suchá jehla, rok 1993, signováno PD, číslováno 13/26, rozměr 69 x 92,5 cm, rám
serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list
litografie, rok 2004, signováno DU, rozměr 32 x 25 cm, volný list
olej, karton, vzadu číslo a razítko Národní galerie, rozměr 70 x 100 cm, rám, provenience: sbírka Mnichov, NSR
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm