Aukční historie uměleckých děl  Patnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Zebry

Victor Vasarely  - Zebry

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 8/70, rozměr 21 x 25,5 cm, volný list

Milenci

Oldřich Jelen  - Milenci

litografie, rok 2006, signováno PD, číslováno 101/189, rozměr 38 x 32 cm, volný list

Sochařská kresba

Ladislav Zívr  - Sochařská kresba

fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové

P.F.

Jiří Winter - Neprakta  - P.F.

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

3x serigrafie, rok 1984, 1987 a 1990, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 15 x 10,5 cm, 10,5 x 15 cm a 21 x 10,5 cm, volné listy

Alsace

Salvador Dalí  - Alsace

litografie, rok 1969, signováno LD, ze souboru S. N. C. F, rozměr papíru 99 x 62,5 cm, rozměr výřezu 74 x 54 cm, soupis díla Michler-Löpsinger 1229, str. 129, volný list