Vlastimil Beneš - Krajina se stožárem
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 39 x 59 cm, rám
Cena: 4500
lept, akvatinta, rok 1931, signováno PD, soupis Novák 531, rozměr 28,5 x 22,5 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
lept, signováno PD, číslováno 22/23, rozměr 36 x 23,5 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 14,5 x 21 cm, rám
kolorovaná fotografie, rok 1978, signováno PD, rozměr 30 x 39 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 51 a Jan Saudek fotograf český, str. 119
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 2013, signováno DU, číslováno 5/50, rozměr 23,5 x 37,5 cm, volný list