Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Fratellini

František Tichý  - Fratellini

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám

Strom

Vojtěch Preissig  - Strom

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list

Kompozice

Václav Rožánek  - Kompozice

kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 42 x 27,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 10 cm, volný list

Formidable

Adolf Born  - Formidable

litofrafie, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 18 cm, volný list

Pamětní kniha Franty Pouzara

Pamětní kniha Franty Pouzara

cca. 20 ks. kreseb, akvarel, tužka, tuš, fix, autorů: 3x A. Moravec, M. Váša, Z. Crha, M. Ressel, Z. Seydl, K. Štěch, G. Istlerová, K. Istlerová, S. Sulek, A. Pecová, J. V. Peca, K. Peca, K. Vaca aj. rozměr listů 29 x 20 cm, v knize několik podpisů

Strojek

František Gross  - Strojek

litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 9 cm, volný list, soupis díla č. 462