František Tichý - Fratellini
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
lept, akvatinta, rok 1924, signováno PD, rozměr 29,5 x 39,5 cm, rámováno, soupis díla č. 393
kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 42 x 27,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 10 cm, volný list
litofrafie, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 18 cm, volný list
cca. 20 ks. kreseb, akvarel, tužka, tuš, fix, autorů: 3x A. Moravec, M. Váša, Z. Crha, M. Ressel, Z. Seydl, K. Štěch, G. Istlerová, K. Istlerová, S. Sulek, A. Pecová, J. V. Peca, K. Peca, K. Vaca aj. rozměr listů 29 x 20 cm, v knize několik podpisů
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 121/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 9 cm, volný list, soupis díla č. 462