Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Máj

Vladimír Komárek  - Máj

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

7x ručně kolorovaná suchá jehla, rok 1980, všechny signovány, věnování Otto Kučerovi, vydáno 170 výtisků, rozměr 7x 21 x 22 cm, volné listy

Madona

Josef Váchal  - Madona

barevný dřevoryt, rok 1912, signováno PD, rozměr 21,5 x 21 cm, volný list

Krajina

Eduard Tomek  - Krajina

Cena: 850
Aktuální cena: 850

akvarel, papír, signováno PD, vzadu pozůstalostní razítko, rozměr 35,5 x 47,5 cm, volný list

Figura

František Gross  - Figura

litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 466

Objekt

Milan Coufal  - Objekt

Cena: 350
Aktuální cena: 350

socha, čedič, železo, rok 2014, rozměr v.14 cm š. 19 cm

Triptych

Oldřich Kulhánek  - Triptych

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

litografie autorů: Oldřich Kulhánek, Ladislav Kuklík, Pavel Roučka, rok 1984, všichni autoři signováni DU, číslováno 35/150, rozměr 48,5 x 38 cm, rám