Aukční historie uměleckých děl  Devátá aukce

Krajina

Karel Valter  - Krajina

litografie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 26 cm, volný list

Klíčení

Jiří John  - Klíčení

suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 13,3 x 8,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013

František Gross  - Hlava

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, soupis 325, volný list

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám