Antonín Václav Slavíček - Petr a Pavel
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
tuš, tužka, papír, rok 1923, signováno PD monogramem, rozměr 15,5 x 16 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
Cena: 800
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
suchá jehla, lept, akvatinta, rok 1935, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Čestmíra Berky č. 110, rozměr 20 x 16 cm, rámováno
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
olej, malířská lepenka, signováno PD, vzadu přípis, rozměr 50 x 70 cm
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
kombinovaná technika, papír, rok 1955, signováno PD, rozměr 42 x 60 cm, rám
Cena: 4500
Cena: 1800
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám