Jákob a Támar

Olbram Zoubek  - Jákob a Támar

reliéf, cín, olovo, zlato, rozměr 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, číslováno 89, vydáno v nákladu 100 ks pro Aulos, původní stav. Konzultováno s nadačním fondem Kmentová Zoubek - jedná se o neautorský, dobový odlitek. Bez možnosti vystavení certifikátu od nadačního fondu Kmentová Zoubek. Reliéf je uveden v soupisu díla pod číslem 791.

Motýl Smrtihlav

Josef Istler  - Motýl Smrtihlav

olej, sololit, rok 1949, signováno DU, rozměr 35 x 40,5 cm, rám. Vystaveno: 1/Museum Kampa Nadace Jana a Medy Mládkových, 10/7/2016-15/1/2017, 2/ Výstava: Tenkrát v Evropě, čeští umělci v totalitních režimech 1938-1953 Západočeská galerie v Plzni, 22/9/2017-21/1/2018, dílo z významné sbírky

Ukřižování

Jan Bauch  - Ukřižování

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám

Muž, žena a puntíky

Michael Rittstein  - Muž, žena a dva puntíky

kvaš, papír, rok 1995, signováno PD, rozměr 64,5 x 50 cm, rám, reprodukováno v katalogu: Michael Rittstein, práce na papíře, rok 2005, ( Kateřina Tučková)

Jan Saudek  - Bez názvu

fotografie, rok 1981, signováno PD, rozměr 58,5 x 50 cm, rám