František Gross - Průmyslová krajina
olej, karton, 60 léta, signováno PD, rozměr 29 x 39,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
reliéf, cín, olovo, zlato, rozměr 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, číslováno 89, vydáno v nákladu 100 ks pro Aulos, původní stav. Konzultováno s nadačním fondem Kmentová Zoubek - jedná se o neautorský, dobový odlitek. Bez možnosti vystavení certifikátu od nadačního fondu Kmentová Zoubek. Reliéf je uveden v soupisu díla pod číslem 791.
litografie, signováno PD ,číslováno 298/500, reprodukováno soupis grafického díla č 121, rozměr 30 x 40 cm, rám
suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 22,5 x 18 cm, rámováno
olej, sololit, rok 1949, signováno DU, rozměr 35 x 40,5 cm, rám. Vystaveno: 1/Museum Kampa Nadace Jana a Medy Mládkových, 10/7/2016-15/1/2017, 2/ Výstava: Tenkrát v Evropě, čeští umělci v totalitních režimech 1938-1953 Západočeská galerie v Plzni, 22/9/2017-21/1/2018, dílo z významné sbírky
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám
kvaš, papír, rok 1995, signováno PD, rozměr 64,5 x 50 cm, rám, reprodukováno v katalogu: Michael Rittstein, práce na papíře, rok 2005, ( Kateřina Tučková)
fotografie, rok 1981, signováno PD, rozměr 58,5 x 50 cm, rám