Domy v Aptu

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Domy v Aptu

Cena: 4500

lept, rok 1927, signováno PD, číslováno 2/30, slepotiskové razítko PD, soupis díla Siblík str. 149, č. 92, rozměr 13,5 x 19,5 cm, volný list

Postavy

Eduard Tomek  - Postavy

akvarel, papír, rok 1965, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list

Jiráskův Hronov

František Gross  - Jiráskův Hronov

Cena: 6000
Aktuální cena: 6000

3x list, 1x kresba tužkou, rozměr 24 x 35 cm, 1x kresba tuší, rozměr 19,5 x 31 cm, 1x litografie, rozměr 21,5 x31 cm, všechny signovány PD, volné listy

Návštěva

Václav Sivko  - Návštěva

litografie, rok 1962, signováno PD, číslováno 20/60, vzadu štítek DÍLO, rozměr 30 x 22 cm, rám

Fantastická symfonie

Karel Demel  - Fantastická symfonie

Cena: 600
Aktuální cena: 600

kombinovaná technika, rok 2007-2008, signováno PD, vydalo nakladatelství "Kniha, grafika, bibliofilie", č.100/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list

Milenci

Václav Fiala  - Milenci

litografie, signováno PD, číslováno 13/15, rozměr 14 x 21 cm, volný list