Josef Váchal - Stráž nad mrtvými
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám
suchá jehla, kniha, rok 1957, signováno monogramem DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm, soupis Dvořák 294, str. 176
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
litografie, rok 1983, signováno DU tužkou a PD v kameni, soupis díla str. 133 č. 1258, rozměr 31 x 42 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 20/85, rozměr 54,5 x 43,5 cm, volný list
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
litografie, rok 1965, signováno PD, číslováno 18/50, rozměr 44,5 x 58 cm, rám
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
Cena: 750
Aktuální cena: 750
10x P.F, všechny signovány, Havlík, Lander, Rusek, Grimmová, Haman, Hájek, Rusek, Činčerová, Rada, Lhoták, volné listy, různé rozměry od 10 x 6,5 cm do 18 x 26 cm
tužka, pastel, papír, rok 1980, signováno DU, rozměr 10,6 x 5,2 cm, volný list
Cena: 500
litoofset, rok 1994, signováno PD, číslováno 37/100, rozměr 19 x 13 cm, volný list