Jan Slavíček - Pohled z ateliéru
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
pero, papír, rok 1951, signováno PD a monogramem, rozměr 16,5 x 11,5 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno
Cena: 8000
Aktuální cena: 8000
kresba, tuš, tužka, rok 1948, signováno DU, rozměr 20 x 31 cm
Cena: 17500
Aktuální cena: 17500
serigrafie, signováno PD, číslováno 111/138, rozměr 33 x 26 cm, rámováno
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
tuš, papír, rok 1987, rozměr 13 x 24 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014
Cena: 8000
Aktuální cena: 8000
dřevoryt, rok 1953, signováno PD, rozměr 29,5 x 15 cm, vystaveno Praha 2012, rám, popsáno v soupisu díla J. Váchala na str. 464
Cena: 35000
Aktuální cena: 35000
olej, dřevotříska, rok 1990, signováno DU, rozměr 62,5 x 56,5 cm