František Gross - Dvorek
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 36 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 477
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 850
Aktuální cena: 850
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 65/100, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list (na okraji skvrna mimo tisk. plochu)
litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 30 x 41 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 1261
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
litografie, rok 1948, značeno v kameni, rozměr 89 x 61,5 cm, rám
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list
litografie, rok 1943, signováno PD, rozměr 39,2 x 46,5 cm, soupis Dvořák č.27, volný list
ručně kolorovaná suchá jehla, papír (japan), rok 1973, signováno PD, číslováno E.A. 12/25, rozměr 26 x 26 cm, rám