Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá čtvrtá

Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Hlava s anténou (Hlava IV.)

František Gross  - Dvorek

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 36 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 477

Anděl smrti

Josef Istler  - Anděl smrti

Cena: 850
Aktuální cena: 850

lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 65/100, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list (na okraji skvrna mimo tisk. plochu)

Pegas

Salvador Dalí  - Pegas

litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 30 x 41 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 1261

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

Vánoce

Josef Lada  - Vánoce

litografie, rok 1948, značeno v kameni, rozměr 89 x 61,5 cm, rám

Kafkafé

Jiří Slíva  - Kafkafé

litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list