Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá třetí aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Koledníci

Josef Lada  - Koledníci

barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, rám

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.

K. May - Old Surehand I.

Zdeněk Burian  - K. May - Old Surehand I.

kvaš, papír, rok 1971, signováno PD, rozměr 27 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2015, publikováno v knize z vydavatelství Albatros (bývalé SNDK) jako celostránková ilustrace

František Hudeček  - Hlava

Cena: 1900

tuš, papír, rok 1946, signováno LD monogramem, rozměr 10,8 x 10,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora