František Gross - Zátiší
akvarel, papír, signováno PD, rozměr 35 x 28 cm, dílo z pozůstalosti autora
47 grafických listů, rok 1989, každý signován, autoři: M. Rittstein, J. Hořánek, V. Suchánek, O. Čechová, K. Beneš, atd. různé rozměry
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
3x lept, kniha, rok 1958, 1x signován, rozměr 13 x 8 cm, 4,3 x 8 cm, 4,3 x 8 cm
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 34
Cena: 300
Aktuální cena: 300
akvarel, papír, rok 1966, signováno PD, oboustranná malba, vzadu pozůstalostní razítko K 1043, rozměr 29,5 x 42 cm, volný list
fotografie, rok 1997, signováno PD, rozměr 29,5 x 24,5 cm, volný list, reprodukováno Jan Saudek - fotograf český, str. 440, certifikát pravosti přiložen
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list,vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
pastel, akvarel, papír, rok 1913, signováno PN, rozměr 47 x 30 cm, rám