Václav Boštík - Mlhovina se čtvercem
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
litografie, rok 1998, signováno DU, rozměr 17 x 22 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 93/100, rozměr 31,1 x 22,7 cm, rám, soupis grafického díla J. Zrzavého - F. Dvořák, Praha 1977, č. 35, list z alba vydaného Galerii Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera
Cena: 1900
dřevoryt, rok 1971, signováno PD, rozměr 13,5 x 9 cm, volný list
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
kresba uhlem, rok 1966, signováno LD, číslo katalogu 9068, rozměr 32 x 49 cm, volný list
kombinovaná technika, papír, rok 1972, signováno PD, číslováno 50/100, rozměr 65 x 45 cm, volný list
socha, reliéf, bronz, rok 1919, rozměr 26,5 x 16,5 cm, soupis plastik NG, Praha 1995, číslo soupisu 96, reprodukováno str. 211, znalecký posudek k dílu zpracoval PhDr. Jaroslav Pelikán
8x akvarel, tuš, utrafán, papír, rok 1977, rozměr cca. 8x 27 x 34 cm, volné listy
olej, plátno, rok 1973, signováno PD, rozměr 70 x 80 cm, rám
olej, překližka, rok 1944, signováno LN, rozměr 24,5 x 29 cm, rám, vystaveno r. 1992, NG - Městská knihovna č. kat 17