Aukční historie uměleckých děl  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Václav Hejna  - Postava

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

olej, plátno, rok 1937, signováno vzadu a LN monogramem, rozměr 54 x 41,5 cm, rám

Kráčivec

František Janoušek  - Kráčivec

olej, plátno, rok 1937, popis a signováno vzadu a PD, rozměr 41 x 27,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013, dílo ze sbírky Františka Hudečka

Desatero

Josef Istler  - Desatero

deset barevných leptů, rok 1992, každý signován DU, číslováno 37/100, rozměr 29,5 x 20 cm, původní desky, k dílu přiložen původní nabídkový program z let 1992-93 a stvrzenka o nákupu

Žebravé děti

Josef Čapek  - Žebravé děti

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82

Mateřství

Jan Saudek  - Mateřství

kolorovaná fotografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 50,5 x 58,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 148

Jiří Anderle  - Hlava

akryl, dřevo, rok 2018, signováno LD, rozměr 20 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora