Aukční historie uměleckých děl  Třináctá aukce

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta

Eva ( Jiskra )

Olbram Zoubek  - Eva ( Jiskra )

olovo, cín, zalaceno, patinováno, rok 1992, značeno na podstavci, rozměr v. 71 cm

Chvála zamotaných snov VII.

Albín Brunovský  - Chvála zamotaných snov VII.

Cena: 7000
Aktuální cena: 7000

lept, mezzotinta, rok 1985, signováno DU, vydáno 51 bibliofilských výtisků, rozměr 25,6 x 17,6 cm, soupis díla č. 524, dílo oceněno 1985 ve Varně a na Bienále grafiky v Krakově 1986, volný list

Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Karel Chaba  - Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm

Emil Filla  - Hlava

socha, bronz, rok 1930-35, rozměr v. 19 cm

František Hudeček  - Hlava

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list

Žrouti

Karel Nepraš  - Žrouti

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 19/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám