Aukční historie uměleckých děl  Dvanáctá aukce

Putifarka

Olbram Zoubek  - Putifarka

reliéf, bronz, rok 1979, značeno PD, rozměr 47 x 47 cm, dílo publikováno v monografii J. Malina, Olbram Zoubek, 1996, č. 168, str. 86

Křeslo I.

Tomáš Bím  - Křeslo I.

Cena: 1800

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Má vlast V.

Karel Demel  - Má vlast V.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Commedia dell arte I.

František Tichý  - Commedia dell arte I.

Cena: 21000
Aktuální cena: 21000

tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 435/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list

Free float anxi

Jiří Anderle  - Free float anxi

suchá jehla, rok 1979, signováno DU Anderle, číslováno 17/40, rozměr 75 x 99 cm, volný list