Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Figura II.

František Gross  - Figura II.

Cena: 800

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list

Večer služebné

Jan Saudek  - Večer služebné

kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno LD, rozměr 17,5 x 21,5 cm, volný list

Průsek

Karel Valter  - Průsek

akryl, sololit, rok 1991, signováno PD, rozměr 23 x 31,5 cm, rámováno

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno

Jádro

Jiří John  - Jádro

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, rozměr 14,3 x 13,2 cm, rámováno