Josef Jíra - Vítr v Lojovické léčebně
olej, plátno, rok 1972, signováno PD, rozměr 40 x 50 cm, rám, vzadu popis autora
Cena: 800
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1968, signováno DU, číslováno 17/91, rozměr 35,5 x 22,5 cm, volný list
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno II/11/30, rozměr 32 x 23 cm, volný list
Cena: 450
Aktuální cena: 450
lept, rok 1988, signováno PD, číslováno 73/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list
kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno LD, rozměr 17,5 x 21,5 cm, volný list
akryl, sololit, rok 1991, signováno PD, rozměr 23 x 31,5 cm, rámováno
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno
suchá jehla, rok 1967, signováno PD, rozměr 14,3 x 13,2 cm, rámováno