Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Bella Italia X

Albín Brunovský  - Bella Italia X

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IX/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str. 95, č. 309 - 319, náklad 65+IX, volný list

Rosnička

Oldřich Kulhánek  - Rosnička

lept, rok 1967, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 30 x 22,5 cm, volný list

Talíř - Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř-Cosmos

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3801/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti

K.Toman - Měsíce

Jiří John  - K.Toman - Měsíce

Cena: 5800
Aktuální cena: 5800

suchá jehla, ze souboru Měsíce, signováno PD Jiří John, rok 1970, rozměr 14,5 x 11,5 cm, vystaveno Praha 2013, rámováno

Kompozice

Miloš Urbásek  - Kompozice

Cena: 6000
Aktuální cena: 6000

serigrafie, signováno PD, číslováno 20/90, rok 1975, rozměr 76 x 56 cm, volný list

K.H.Mácha

Jan Zrzavý  - K.H.Mácha

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list